Scoala Gimnaziala nr. 150 - Prima pagina

Biblioteca scolii aflata in incinta semiinternatului contine un numar de aproximativ 18850 de volume in domeniile Literatura, Istorie, Geografie, Fizica, etc. Metodologie înscriere 2013 2014. TELVERDE clasa pregatitoare 0800816021. Scoala Generala Nr. 150. Concurs Plus minus Poezie - etapa pe municipiu - CONTESTATII. Rezultate concurs Plus minus Poezie - etapa pe municipiu. Sed neque ipsum pulvinar eu tristique.

OVERVIEW

This web page scoala150.ro presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have probed nine pages inside the web page scoala150.ro and found zero websites linking to scoala150.ro.

SCOALA150.RO RANKINGS

This web page scoala150.ro is seeing a variation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for scoala150.ro

Traffic ranking (by month) for scoala150.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala150.ro

WHAT DOES SCOALA150.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala150.ro Mobile Screenshot of scoala150.ro Tablet Screenshot of scoala150.ro

SCOALA150.RO HOST

Our parsers caught that a single page on scoala150.ro took eight hundred and thirteen milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore I consider scoala150.ro not secure.
193.231.172.28

I caught that scoala150.ro is using the Apache/2.2.15 (CentOS) server.

Scoala Gimnaziala nr. 150 - Prima pagina

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following on the homepage, "Biblioteca scolii aflata in incinta semiinternatului contine un numar de aproximativ 18850 de volume in domeniile Literatura, Istorie, Geografie, Fizica, etc." We saw that the web page also said " Concurs Plus minus Poezie - etapa pe municipiu - CONTESTATII." It also said " Rezultate concurs Plus minus Poezie - etapa pe municipiu. Sed neque ipsum pulvinar eu tristique."

VIEW SUBSEQUENT WEB PAGES

Școala Gimnazială Uruguay Site oficial

Proceduri in caz de cutremur. Planul managerial semestrul I 2013-2014. Lucrări ale copiilor din școală.

Şcoala cu clasele I-VIII nr. 162 Şcoala gimnazială nr. 162 şi Grădiniţa nr.162

Crea tus Relojes en flash. Din nou la şcoala şi grădiniţă. Educaţie fizică şi sport-acces la educaţie.

Şcoala Gimnazială nr. 162, Sector 1, Bucureşti

Bine aţi venit pe site-ul şcolii noastre! În perioada 15 iulie-15 septembrie 2015 se fac înscrieri pentru anul I, Învăţământ A Doua Şansă! Personalitatea profesorului are o influenţă deosebită asupra educării şi formării elevilor. Schimbarea este în noi! Fiecare, noi toţi, contribuim la această schimbare. Fiecare copil pe care îl educăm este un om pe care îl câştigăm. Esenţa problemei nu este ce fel de plan şcolar faci, ci ce fel de persoană eşti. Învaţă-mă să merg şi voi alerga,.